Master Congress Wrocław 20.03.2024 – Czas na biznesowy zryw w gronie najlepszych!

szMaster Congress Wrocław 2024

Przedsiębiorco! Początek roku to świetna okazja, aby rozwinąć swój biznes o kolejny stopień! Jeżeli jesteś osobą otwartą, przedsiębiorczą, nastawioną na rozwój osobisty oraz budowanie silnej marki w środowisku biznesowym to zdecydowanie jest to wydarzenie dla Ciebie.

Master Congress gromadzi najwybitniejszych naukowców, ekspertów branżowych i praktyków z różnych obszarów, takich jak psychologia, sprzedaż, sztuczna inteligencja (AI), komunikacja i marketing.

Już w najbliższą środę 20 marca odbędzie się zupełnie nowe, a zarazem jedno z najciekawszych wydarzeń biznesowych tej wiosny. Master Congress 2024. Jest nam również niezmiernie miło, że jako inspirujący lifestylowy magazyn, który przybliża Wam na co dzień najnowsze trendy w technologii, biznesie i kulturze, możemy być oficjalnym partnerem medialnym tego wydarzenia.

Master Congress Wrocław 2024

Podczas wydarzenia prelegenci opowiedzą o nowych trendach, obecnych praktykach i nadchodzących zmianach. Wszystko po to, aby przygotować uczestników na nadchodzące wyzwania biznesowe i nie tylko. Pierwsza edycja Master Congressu gromadzi najwybitniejszych naukowców, ekspertów branżowych i praktyków z różnych obszarów. Interesuje Cię psychologia, sprzedaż, sztuczna inteligencja (AI), komunikacja, a może marketing? Sprawdź szczegółowy program wydarzenia.

Na scenie wystąpią Profesor Jerzy Bralczyk, Profesor Aleksandra Przegalińska, Paweł Tkaczyk, Jacek Walkiewicz, Małgorzata Jakubicz, a także Maciej Orłoś.

Warto zaznaczyć, że to właśnie najpopularniejszy dziennikarz Telexpressu, a także mówca motywacyjny poprowadzi to wydarzenie. Na scenie wesprze go również Tomasz Iwaniec z Business Meeting Club, które jest organizatorem tego wydarzenia.

Prowadzisz firmę? To również ostatni dzwonek, aby zostać partnerem tego wydarzenia. Pokaż swoją ekspertyzę i wartość poprzez prezentację swoich produktów, usług lub rozwiązań na stoisku lub podczas sesji tematycznej.

Master Congress odbędzie się już w najbliższą środę (20 marca) w Haston Congress Center przy ulicy Irysowej we Wrocławiu. Szczegóły wydarzenia, bilety do kupienia oraz program kongresu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej:
mastercongress.pl