NOWOŚĆ!

Odkryj najbardziej inspirujące treściw formie podcastów!

O NAS

Magazyn The ARQ to treści, które inspirują. Wierzymy w nieszablonowe podejście do publikacji oraz tworzenia contentu w internecie. Nasze artykuły oraz edytoriale charakteryzują się świeżą perspektywą, która pomija nudne i powtarzające się fakty, a podkreśla estetyzm i przemyślane wzornictwo. Opowiadamy o designie z perspektywy projektantów i artystów. Wartościowe treści dopełniamy profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi, które potęgują siłę przekazu. To wszystko prezentujemy bez reklam, wyskakujących okienek, w minimalistycznym i nowoczesnym layoucie. The ARQ to lifestyle, design, nowe technologie, moda i kultura. Treści dla świadomego odbiorcy.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Nie tworzymy wartościowego contentu, aby zaśmiecać go reklamami. Piszemy nietuzinkowe artykuły sponsorowane dla firm, marek oraz osób, które chcą zaprezentować się skategoryzowanej publice w niespotykanie czytelny sposób. Jesteśmy specjalistami od brandingu, storytellingu oraz fotoreportażu. Zadbamy o to, aby Twoja marka, produkt lub usługa zachwyciła naszych czytelników. W odróżnieniu od codziennej prasy Twój artykuł nie przepadnie po zakończonej emisji. Oprócz kampanii w social mediach będzie już zawsze dostępny w odpowiedniej kategorii.

PODCASTYKOMERCYJNE

Chcesz żeby usłyszał o Tobie świat? Docieramy do naszych odbiorców poprzez platformy Anchor i Spotify. Wykorzystujemy medium audycji, aby inspirować i dostarczać najciekawszy content w sieci! #ODBIERAJŚWIADOMIE podczas przerwy na lunch, jazdy samochodem, w pracy lub dla relaksu. Wszystko w skróconej formie, aby nie zanudzić naszych słuchaczy. Możemy opowiedzieć Twój artykuł lub zaprosić Cię na rozmowę lub wywiad. Ty wybierasz!

Poznaj naszą ofertę na treści sponsorowane! W odróżnieniu od tradycyjnej prasy, nasza oferta jest czytelna i jasna jak słońce. Jesteśmy specjalistami w opowiadaniu historii i kreowaniu wizerunku. Stworzyliśmy The ARQ, aby pomagać twórcom i przedsiębiorcom w uczciwy i przejrzysty sposób. Przekonaj się sam!

EMISJA

Każdy artykuł sponsorowany zawiera zdjęcia, treści oraz strapline przygotowany przez redaktorów magazynu. Dodatkowo, wypromujemy go poprzez social media w skali całego kraju lub konkretnego miasta na czas trwania emisji. Po wygaśnięciu reklamy artykuł trafia do kategorii przypisanej mu na stronie magazynu. Bezterminowo, bez dodatkowych kosztów, w kolejności chronologicznej.

DLACZEGO THE ARQ?

The ARQ to nowy magazyn internetowy tworzony przez projektantów, artystów i dziennikarzy. Inspiruje nas dobre wzornictwo i ciekawy content. Nasz serwis jest wolny od reklam i przede wszystkim - czytelny. Nasi odbiorcy to charakterystyczna społeczność, która docenia szeroko pojęty estetyzm. Czytelnicy The ARQ to ludzie, którzy doceniają dobry produkt lub wartościową usługę, ponieważ rozumieją czym jest dobry design i ciekawy content.

WIERZYMY W ZASADĘ 51%

Założycielami magazynu są ludzie, którzy na co dzień kreują marki, doradzają w biznesie, przeprowadzają skuteczne kampanie reklamowe i tworzą wartościowy content dla firm. Koncept The ARQ odbiega dalece od nudnego zredagowania treści przygotowanych przez klienta. Treści reklamowe mogą przybrać charakter reportażu, inspirującego edytorialu, testu lub felietonu. Zastanowimy się, co najlepiej zadziała na rzecz Twojej marki, usługi lub produktu. Wierzymy, że w tej wymianie usług, warto być po stronie, która daje więcej.