„Strefa Biznesu Bolesławiec” – Kiedy biznes ma dobry vibe!

NN

Bolesławiec był zawsze u nas „przejazdem”. Pewnego dnia szukaliśmy miejsca, w którym możemy coś zjeść i spotkać się „w biznesach„. Okazało się, że w samym centrum Bolesławca istnieje Strefa Biznesu. Przestrzeń, która łączy w sobie wszystkie udogodnienia związane z networkingiem, organizacją eventów, jak i samym rozwojem. Zaczęło się od fish&chips, ale zostaliśmy na dłużej i postanowiliśmy pokazać Wam to miejsce od kuchni.

Przestrzeń . Kultura . Biznes

Strefa Biznesu to tak naprawdę kilka marek skupionych wokół hotelu, które tworzą spójną ofertę dla firm. Ten znajduje się przy placu Popiełuszki 2. Na miejscu czeka na Was restauracja ze świetną kuchnią lokalne wina, catering, wygodny hotel oraz sporo miejsca, aby po prostu usiąść z komputerem. Jest nawet przestrzeń, w której możemy podziwiać i zakupić ceramikę, z której Bolesławiec przecież słynie. Skąd pomysł na Strefę Biznesu?

Ideą marki jest organizacja przestrzeni oraz czasu dla rozwoju biznesu!

Strefa Biznesu znajduje się blisko granicy Niemiec oraz Czech, a jej różnorodne i funkcjonalne wnętrza tworzą doskonałe tło dla eventów biznesowych. Ta stosunkowo nie duża marka obsługuje wielkie korporacje, które mają bardzo wysokie wymagania. Po drugie, liczby mówią same za siebie!

Hotel Strefy Biznesu był w czołówce rankingu sieci Accor PL pod względem satysfakcji klientów w roku 2022 r. Najwyższy wskaźnik obłożenia pozwolił na rozbudowę obiektu, która właśnie się rozpoczyna. Kolejne „I miejsce” Strefa Biznesu zgarnęła za czystość!

Biznes to dobry vibe!

Last but not least, jak to mówią, Strefa Biznesu to ludzie! Wspaniały zespół oraz kadra zarządzająca przyczyniła się do bardzo szybkiego rozwoju marki, która rozumie pojęcie „różnorodności”. Oprócz wygodnej przestrzeni na spotkanie, w ofercie Strefy Biznesu znajdziecie miejsce na dobrą zabawę. Kto powiedział, że event biznesowy ma być nudny?

Klienci mają do dyspozycji basen, kręgielnie, pizzerie, pub, siłownię, jaccuzi oraz saunę. Wszystko w jednym miejscu!

Dlaczego o tym wszystkim piszemy? Ponieważ po raz kolejny złapaliśmy się na tym, że bardzo łatwo ocenia się coś powierzchownie. Z zewnątrz Strefa Biznesu może przypominać hotel jak wiele innych, ale cały koncept totalnie nas zaskoczył.

Przyjechaliśmy tu na obiad z klientem, a już po chwili czuliśmy, że wokół nas „kręcą się” dobrzy ludzie. Ludzie, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć dobry vibe dla biznesu! Już podczas pierwszej wizyty poznaliśmy na miejscu świetny zespół i pewnie już niedługo pojawimy się w Bolesławcu po raz kolejny!

Jeżeli szukacie miejsca na bankiet, event, szkolenia lub warsztaty biznesowe na Dolnym Śląsku to naprawdę warto zapisać to miejsce na swojej liście. Tu biznes ma się dobrze!