TourBox Elite, czyli gramy w obróbkę audio, foto i video!

Source: Tourbox Elite

Wyobrażacie sobie obróbkę audio, foto, video za pomocą gamingowego pada? Czy jego ergonomia i funkcje zwiększyłyby wydajność twórców? Zdziwilibyście się jak bardzo. Marka TourBox jest znana nie od dziś, a ich kontroler Neo podbił już serca tysięcy osób, ale to nie wszystko! Już w kwietniu pojawi się w wersji Elite.

TourBox Elite to dwukanałowy kontroler Bluetooth z precyzyjnym, pozbawionym opóźnień algorytmem sterowania. Do tego mamy w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika z poleceniami makro, które zapewniają twórcą większą kontrolę nad edycją cyfrową.

TourBox Elite daje projektantom możliwość rezygnacji z klawiatury i myszy, na rzecz jednej ręki, która manipuluje szeregiem pokręteł i przycisków.

Co więcej, te można skonfigurować do edycji w aplikacjach takich jak Photoshop, Lightroom oraz Illustrator. Co to to oznacza? Użytkując TourBox’a możesz wręcz cieszyć się intuicyjną nawigacją po osi czasu, przycinaniem i gradacją kolorów za pomocą pokrętła. Dodatkowo wybieranie i przewijanie w edycji wideo i audio nigdy nie było tak bardzo fun! Do teraz!

Source: Tourbox Elite

To nie pierwszy przypadek, gdzie rozwiązania 'gamingowe’ wpływają na kolejne branże. Nie tak dawno zauważono, że osoby, które są zawodowymi graczami, charakteryzują się wielokrotnie większą wydajnością w zawodach opierających się na logice, motoryce itp. Przykład? Ktoś, kto doskonale obsługuje gamingowego pad’a, może mieć predyspozycje do obsługi skomplikowanych maszyn magazynowych lub koparek. A co wy o tym sądzicie? Porzucilibyście dekady obsługi myszki, na rzecz TourBox’a?