Slow Dance – Ruchome dzieła sztuki!

Source: Wonder Machines

Slow dance to pierwszy projekt od Wonder Machines. Są to wyjątkowe ramki, które sprawią, że ​​prawdziwe obiekty zaczną się poruszać w zwolnionym tempie. Wykorzystując ograniczenia ludzkiej percepcji wzrokowej oraz złudzenie optyczne, ta magiczna ramka wydaje się dokonywać niemożliwego – wprawia martwą naturę w ruch.

Slow Dance łączy technologię, naukę i sztukę, aby przypominać nam o tajemnicy natury, pięknie i cudach, które otaczają nas każdego dnia.

Jednym z najfajniejszych elementów magicznych ramek jest fakt, że to my możemy wybrać obiekty do manipulacji. Slow Dance to puste płótno do komponowania. Co możemy umieścić w ramce? Tak naprawdę wszystko, co będzie podatne na delikatny ruch. Od chwastów na ulicy, przez kwiaty w ogrodzie, po ptasie pióra. Każdy obiekt ukaże nam nowy świat w zwolnionym tempie.

Source: Wonder Machines
Source: Wonder Machines

Z pewnością jest to gadżet, który na zawsze zmieni sposób, w jaki będziesz postrzegać rośliny i inne przedmioty. Slow Dance posiada różne tryby pozwalające na przełączanie się między różnymi wzorcami tanecznymi. Niektóre powolne i płynne, inne sprawiające, że obiekt wydaje się skakać w przestrzeni!

Chcecie dowiedzieć się więcej? Koniecznie odwiedźcie stronę internetową Wonder Machines. Jeżeli podoba Wam się ten artykuł, udostępnijcie go dalej!