Modułowy materac MAZZU – Czy tak wygląda przyszłość „spanka”?

source: MAZZU by Layer

O marce layer pisaliśmy już kiedyś przy okazji kolekcji Home Harmony. Tym razem londyńskie studio stworzyło innowacyjny i ekologiczny, bezpianowy materac modułowy. Projekt, który płynnie łączy niezrównane możliwości adaptacji i naprawy z luksusowym komfortem, jaki można znaleźć w tradycyjnych materacach sprężynowych. Dokładnie tego potrzebuje nowoczesny człowiek!

MAZZU to próba ponownego spojrzenia na materace i ich wpływ na nasz sen.

Ten nowatorski system płynnie łączy możliwości adaptacji i naprawy z pluszowym komfortem tradycyjnego materaca sprężynowego. Projekt, który rzuca wyzwanie normom branży materacowej, kładąc nacisk na zrównoważone materiały i unikalną modułową strukturę, która znacznie wydłuża żywotność produktu i minimalizuje ilość odpadów. Do tego wygląda niczym łoże z Łowcy Androidów.

source: MAZZU by Layer
source: MAZZU by Layer

Sen, ale lepszy!

MAZZU powstaje poprzez połączenie „modułowych sprężyn kieszeniowych”, składających się ze sprężyny klepsydrowej zamkniętej w bezszwowej, dwukolorowej dzianinie 3D. Łączenia systemu sprężyn nadają się do recyklingu.

Modułowe sprężyny kieszeniowe są również dostępne w trzech różnych poziomach twardości. Twardym, średnim i miękkim – umożliwiając użytkownikom intuicyjne skonstruowanie materaca dostosowanego do ich preferencji dotyczących snu. To dostosowanie umożliwia również niezależną konfigurację każdej strony materaca, aby zaspokoić różnorodne potrzeby par.

source: MAZZU by Layer
source: MAZZU by Layer

Poszczególne moduły sprężynowe bezpiecznie łączą się za pomocą połączenia zatrzaskowego i są połączone z matrycą bazową i wygodną nakładką na poduszkę, tworząc wszechstronny materac, który można regulować i naprawiać w razie potrzeby. Chodzi o to, aby jeden materac pasował do różnych rozmiarów ram łóżka. I co wy na to? Gotowi na kolejny krok w wygodnym „spanku”?