Jesteśmy na YouTube! Dobry dizajn, skarpy i estetyzm!

To musiało się w końcu wydarzyć! The ARQ wchodzi na YouTube i od teraz będziemy Was inspirować również w formacie video.

Oczywiście na samym początku prosimy Was o wsparcie. Takie najprostsze i od serca! Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem i doceniasz to, jak zmieniamy obliczę publicystyki w sieci, to zasubskrybuj nasz kanał i pomóż nam budować nową społeczność.

Nasz magazyn to responsywny i przejrzysty layout oraz brak reklam. Stawiamy na estetyzm, a wiadomo… jak coś jest dla estetów to powinno być bez bzdetów!

Naszą wizytówką od zawsze były doskonałe zdjęcia oraz ambitne treści. Dlatego nasze edytoriale cieszą się coraz większym powodzeniem wśród klientów.

The ARQ promuje dobry dizajn, polskich twórców oraz artystów, ale i treści ze świata tech, kultury oraz motoryzacji. Nasz magazyn tworzą ludzie, którzy na co dzień zajmują się identyfikacją wizualną oraz szeroko pojętym brandingiem. Lubimy ładne rzeczy. Jeżeli korzystacie z jakiejś formy newsfeeda to jesteśmy przekonani, że podobnie jak nas, irytują Was wyskakujące okienka, reklamy lub zacinające się strony.

Naszym celem od samego początku było stworzenie magazynu, w którym odbiór najwyższej jakości contentu nie będzie zaorany reklamą. Na przykład skarpet. Bo przecież każdy z nas uwielbia sobie czytać na temat nowinek technicznych i w międzyczasie myśleć o bawełnie. Zresztą posłuchajcie sami!