WSPÓŁPRACA

Odbierajświadomie!

O nas

Magazyn The ARQ to treści, które inspirują. Wierzymy w nieszablonowe podejście do publikacji oraz tworzenia contentu w internecie. Nasze artykuły oraz edytoriale charakteryzują się świeżą perspektywą, która pomija nudne i powtarzające się fakty, a podkreśla estetyzm i przemyślane wzornictwo. Opowiadamy o designie z perspektywy projektantów i artystów. Wartościowe treści dopełniamy profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi, które potęgują siłę przekazu. To wszystko prezentujemy bez reklam, wyskakujących okienek, w minimalistycznym i nowoczesnym layoucie. The ARQ to lifestyle, design, nowe technologie, moda i kultura. Treści dla świadomego odbiorcy.

Współpraca

Nie tworzymy wartościowego contentu, aby zaśmiecać go reklamami. Piszemy nietuzinkowe artykuły sponsorowane dla firm, marek oraz osób, które chcą zaprezentować się skategoryzowanej publice w niespotykanie czytelny sposób. Jesteśmy specjalistami od brandingu, storytellingu oraz fotoreportażu. Zadbamy o to, aby Twoja marka, produkt lub usługa zachwyciła naszych czytelników. W odróżnieniu od codziennej prasy Twój artykuł nie przepadnie po zakończonej emisji. Oprócz kampanii w social mediach będzie już zawsze dostępny w odpowiedniej kategorii.

OFERTA

Tworzymy Edytoriale

To nasza specjalność! Szukamy nietuzinkowej ścieżki, aby opowiedzieć historię marki, produktu lub usługi. Wartościowy artykuł napisany przez profesjonalistów to potężne narzędzie wśród tysięcy pustych sloganów.

Relacjonujemy Wydarzenia

Organizujesz event lub wydarzenie? Zapomnij o lokalnej prasie, która wrzuci Twój wielki moment pomiędzy reklamy proszku do prania. Dostarczymy najwyższej jakości content, który podbije serca Twoich fanów.

Piszemy Recenzje

Sprawdzamy produkty oraz usługi. Testujemy technologie i samochody z nietuzinkowej perspektywy. Skupiając się na wzornictwie, tworzymy oryginalne treści pozbawione powtarzających się frazesów.

Przeprowadzamy Wywiady

Ciekawa rozmowa, intrygujące pytania i odpowiedzi... wiemy, jak to się robi. Chciałb(a)yś przybliżyć własne spojrzenie na konkretny temat, a może właśnie ukazuje się Twoja nowa książka lub film? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dotrzeć do wyjątkowych osób.

Ciekawa rozmowa, intrygujące pytania i odpowiedzi... wiemy, jak to się robi. Chciałb(a)yś przybliżyć własne spojrzenie na konkretny temat, a może właśnie ukazuje się Twoja nowa książka lub film? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dotrzeć do wyjątkowych osób.

ZAUFALI NAM

#3 Golden Rules!

RULE #1

Jesteśmy fair!

Każdy artykuł sponsorowany zawiera zdjęcia, treści oraz strapline przygotowany przez redaktorów magazynu. Dodatkowo, wypromujemy go poprzez social media w skali całego kraju lub konkretnego miasta na czas trwania emisji. Po wygaśnięciu reklamy artykuł trafia do kategorii przypisanej mu na stronie magazynu. Bezterminowo, bez dodatkowych kosztów, w kolejności chronologicznej.

RULE #2

Żadnych reklam!

The ARQ to nowy magazyn internetowy tworzony przez projektantów, artystów i dziennikarzy. Inspiruje nas dobre wzornictwo i ciekawy content. Nasz serwis jest wolny od reklam i przede wszystkim - czytelny. Nasi odbiorcy to charakterystyczna społeczność, która docenia szeroko pojęty estetyzm. Czytelnicy The ARQ to ludzie, którzy doceniają dobry produkt lub wartościową usługę, ponieważ rozumieją czym jest dobry design i ciekawy content.

RULE #3

51% po naszej!

Założycielami magazynu są ludzie, którzy na co dzień kreują marki, doradzają w biznesie, przeprowadzają skuteczne kampanie reklamowe i tworzą wartościowy content dla firm. Koncept The ARQ odbiega dalece od nudnego zredagowania treści przygotowanych przez klienta. Zastanowimy się, co najlepiej zadziała na rzecz Twojej marki, usługi lub produktu. Wierzymy, że w tej wymianie usług, warto być po stronie, która daje więcej.