EWF Esport Lubin 2023 – Święto gamingu na Dolnym Śląsku już w grudniu!

gaming targi wrocław lubin rezi rezigiusz expo

Już 16 grudnia rozpocznie się pierwsza edycja (2-dniowej) imprezy spod szyldu EWF Esport w Lubinie. Trzeba przyznać, że to pierwsze takie wydarzenie na Dolnym Śląsku! Jeżeli jesteście zapalonymi graczami, content twórcami, kochacie gaming i nowinki technologiczne to bookujcie już miejsce w kalendarzu. Na miejscu strefy „Free 2 Play”, Turniej Counter Strike 2, a także Gametech Expo. To nie wszystko! Gościem specjalnym imprezy będzie Rezigiusz (REZI) we własnej osobie!

Będzie to weekend pełen emocji, rywalizacji i świetnej zabawy! Dwudniowe wydarzenie w hali RCS, zgromadzi najlepszych graczy, spektakularne mistrzostwa Esport, targi Game Tech oraz wiele innych atrakcji.

Magazyn The ARQ jest oficjalnym partnerem wydarzenia, więc na miejscu będziemy również my! Cała impreza to jedno wielkie święto gamingu. Oczywiście są też konkursy z nagrodami. Kochacie Cosplay? Wystarczy, że przebierzecie się za ulubioną postać, a być może główna nagroda w czasie drugiego dnia wydarzenia będzie Wasza. Odbędzie się również loteria biletowa, w której do zgarnięcia będą konsole do gier oraz sprzęt gamingowy.

Free 2 Play

W strefie Free 2 Play czekają na Was specjalnie przygotowane stanowiska, które pozwolą Wam spróbować swoich sił w jednych z najlepszych grach na rynku. Poczucie pełnej immersji zapewnią Wam urządzenia VR, dzięki którym przeniesiecie się w sam środek akcji.

Po więcej informacji udajcie się na przepięknie zaprojektowaną (rzadkość!) stronę EWF Esport. Bilety dostępne on-line za pośrednictwem ebilet. Bezpośredni link do biletów znajdziecie TUTAJ!