Tak Na Eko, czyli pierwszy sklep 'less waste’ w mieście!

Choć otwarcie miało miejsce już pod koniec 2021 roku, to dosłownie kilka miesięcy temu trafiliśmy na sklep Magdy (właścicielki), o którym wiedzieliśmy, że musimy Wam napisać. Zobaczcie, o co chodzi w Tak na Eko i dlaczego warto go odwiedzić?

Świadomość

Ta na pewno zwiększa się, a temat less waste dojrzewa w społeczeństwie. Na półkach Tak na Eko królują polskie naturalne kosmetyki pakowane w papier lub szkło. Znajdziecie tu środki czystości, które kupicie na wagę. Macie własne opakowanie? Dostaniecie rabat!

Zakupy w Tak Na Eko to świetny pomysł dla osób, które szukają sprawdzonych produktów w duchu less waste.

Nas osobiście urzekły gumki less waste, które swoje pierwsze życie zaliczyły, jako sukienki lub koszule oraz obrazy na plastrach drewna. Dodatkowo czekają na Was rewelacyjne gąbki marki ubo, eko sznurki oraz mnóstwo pięknych świec sojowych i nie tylko. Torba? W sklepie znajdziecie tzw. bumerangi, czyli torby, które zmieniają właścicieli oraz pojemnik na korek, który dostanie swoją drugą szansę.

Biżuteria eko? Proszę bardzo!

Myślicie, że nosi się tylko diamenty? Nie w eko świecie. Dla osób, które są fanami stylu less waste, Tak Na Eko oferuje biżuterię eko np. z papieru, eko materiałów lub w formie rękodzieła.

Eko to przede wszystkim natura!

Chyba to, co lubimy najbardziej, to naturalne produkty do pielęgnacji ciała. Po tym, jak użyjecie już swojej naturalnej gąbki, możecie wręcz przebierać spośród mydeł, olejków oraz balsamów do ciała.

Naturalne produkty do pielęgnacji ciała bazują na olejkach eterycznych, dlatego ich zapach jest tak bliski człowiekowi.

Koniecznie spróbujcie balsamu do ciała w formie pianki! W dotyku jest przyjemny i pachnie tak pięknie, że człowiek najchętniej by go zjadł. Zastosujcie go jednak na skórę, a ta z pewnością Wam za taki zabieg podziękuje.

Dlaczego Eko?

Oczywiście Tak Na Eko to również sklep internetowy, w którym znajdziemy większość produktów z dostawą do domu. Jeżeli jednak zastanawiacie się nad wizytą w Tak Na Eko na rzecz zakupów w internecie, to pamiętajcie o jednym. Na miejscu przywita Was niezwykle ciepły człowiek w postaci Magdy, która wszystkie produkty na swoich półkach zwyczajnie zna. Jest to nieoceniona wartość przy zakupach tego typu.

Sklep Tak Na Eko znajduje się tak naprawdę w centrum. Znajdziecie go przy ulicy Kazimierza Lisowskiego 18/1, czyli niemalże w rynku. Spodobał się Wam nasz edytorial? Udostępnijcie go, zajrzyjcie do Tak Na Eko i przekojcie się do #lesswaste sami.