Waikiki Vibe – Lifestyle w stylu #WAKE

Serce rośnie, kiedy obserwujemy ambitne marki, odnoszące prawdziwe sukcesy. Jak się okazuje, czasami wystarczy upór i miłość do własnego projektu. Pomysł? Stworzenie oryginalnej odzieży inspirowanej kulturą #wake. No właśnie, ilu z Was słyszało o wakeboardingu? W pewnym sensie i jeszcze do niedawna była to prawdziwa nisza. Marzenia i determinacja wystarczyły, aby powołać lifestylow’ą markę inspirowaną sportem, wolnością i dobrą zabawą do życia. Oto Wakiki Vibe – marka odzieżowa założona przez Agatę i Weronikę z Zielonej Góry. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten projekt? Odpowiadamy!

Waikiki

Nazwa marki pochodzi od plaży na Hawajach, mieszczącej się na południowym wybrzeżu wyspy O’ahu w dzielnicy Honolulu. Waikiki to w pewnym sensie turystyczne centrum Hawajów. Jest to również wymarzone miejsce dla fanów surfingu, ponieważ jej spora część jest wydzielona właśnie dla fanów tego sportu.

LIFESTYLE

Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Jak widać, zasługiwał również na elastyczną, komfortową i pełną koloru odzież. Bluzy, poncho, spodenki i kurtki są zazwyczaj wykonane z dzianiny piankowej, która jest bardzo przyjemna w dotyku i zapewnia absolutny komfort w użytkowaniu. Odzież Waikiki to również ochrona przed wiatrem, co w sportach wodnych jest chyba najważniejsze.

„Pomysł na markę Waikiki to nasza pasja, radość i pewność, że w życiu ważne jest to, co kochamy. Naszą wielką miłością jest natura, sport i wolność. To wszystko daje nam poczucie, że marzenia należy spełniać, a cele realizować, bo najlepszy moment w życiu każdego to ten, w jakim się właśnie znajduje”

#Waikikifriends

Oprócz kolorowych wzorów inspirowanych naturą podoba nam się również idea prowadzenia marki i jej Tone of Voice. Nie ma tutaj nastawienia na typową sprzedaż i układ sprzedawca/klient. Dziewczyny zapraszają do swojego świata, w którym stajemy się częścią rodziny.

Centrum dowodzenia znajduje się w Zielonej Górze, natomiast Waikiki ma swoje fanki i fanów już w całej Polsce. Odwiedzając profil Instagram, przekonacie się, że ciuchy od dziewczyn nosi już Anna Dereszowska, Gabi Drzewiecka lub Laura Breszka. Parki, bluzy i dresy to nie tylko świetna opcja na plażę.

DESIGN

Odzież Waikiki charakteryzują żywe kolory, nawiązania do natury i przyjemne materiały. Niektóre modele posiadają również autorskie projekty. Choć marka może wydawać się stricte kobieca, to nic bardziej mylnego. Nowa kolekcja to również odzież dla Panów.

Podoba Wam się taki apparel?
Zajrzyjcie w takim razie na stronę
Waikikivibe.com