Naturalnie Wyhodowane, czyli pyszne na zawsze!

Nie od dzisiaj wiadomo, że naturalne jedzenie ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie. A co jeśli nie kojarzy się to z gorzką brukselką, kapustą kiszoną albo mdłym pasztetem? Naturalnie Wyhodowane to zielonogórska marka, która łączy w sobie bistro, catering, rzemieślniczą piekarnię, lekkie i naturalne posiłki oraz pyszne desery. Niedawno przeszła wizerunkowy overhaul, otworzyła kolejny punkt, a od ładnych kilku lat jest jednym z ulubionych miejsc zielonogórzan. Dlaczego? Sprawdźmy!

LICZY SIĘ KONCEPT!

Nie każdy wie, że za pysznymi kanapkami, deserami, tartami, koktajlami i lunchami stoi prawdziwa armia ludzi. Koncept? Ograniczyć gotowe półprodukty do minimum! Czy zastanawialiście się kiedyś, ile czasu zajęłoby przygotowanie kanapki z pastrami wzorując się na przepisie Naturalnie Wyhodowane? Odpowiedź brzmi: kilka dni! Dlaczego? Ponieważ pastrami jest robione na miejscu. Podobnie jest z Łososiem Gravlax, który marynuje się w soli, cukrze i koperku przez dziesiątki godzin oraz pieczywem, które doglądane jest na każdym etapie co do minuty.

Sekretem kuchni Naturalnie Wyhodowane są składniki. Większość produktów, które są w menu od samego początku, to autorskie receptury przyrządzane przez zawodowych kucharzy

Mieliśmy okazję spędzić kilka dni na 'naturalnej’ kuchni i choć nie możemy pokazać Wam wszystkiego, to udało nam się zobaczyć naprawdę wiele. Nawet my nie zdawaliśmy sobie sprawy, ile serca wkładane jest w każdy produkt z przysłowiowej witrynki. W tym miejscu niech przemówi obraz!

MENU SUPERSTARS

Większość zielonogórzan kojarzy punkt przy ulicy Kupieckiej, ale nie wszyscy wiedzą, że od kilku miesięcy działa drugie Naturalnie Wyhodowane, które znajdziecie w samym centrum. Przy Westerplatte 9 możemy wygodnie usiąść w porze lunchy, wypić kawę lub wpaść na zdrowy deser. No właśnie, przejdźmy do konkretów.

Naturalnie Wyhodowane ma na swoim koncie pozycje niemalże kultowe. Deser Monte, Pesto, Koktajl Odporność, Kostki Brownie, Tiramisu, Kanapka z Pastrami. Sami od kilku lat chodzimy po to samo i uwaga… nic nam się nie nudzi.

Oczywiście, żeby nie wiało nudą, możemy codziennie spróbować domowych lunchy, nowych deserów, koktajli, tart oraz kanapek.

Kolejny krok!

Warto również wspomnieć, że Naturalnie Wyhodowane to również codzienny catering dla firm, a ostatnio również szkół. Jak to możliwe? Dowozy odbywają się najczęściej dzięki objazdom z kanapkami i sałatkami, natomiast w szkołach i wybranych firmach stawiane są automaty vendingowe.

Rozpoznawalność!

Wszystkie produkty marki znajdziemy pod szyldem litery 'N’ w kucharskiej czapce. Marka przeszła niedawno poważny rebranding i zadbała o spójność całej oferty. To kolejny element na plus, który zdradza, że właściciele myślą również o komunikacji wizualnej i szanują swoich odbiorców. W końcu, jeżeli tworzy się rzeczy piękne i smaczne, to czemu nie pokazywać ich w piękny sposób?

Jeżeli należysz do osób, które jeszcze nigdy nie przekroczyły progu Naturalnie Wyhodowane to gorąco Was do tego zachęcamy. Menu marki pomoże nie tylko w zdrowym odżywianiu, ale i trzymaniu się diety. Skład produktów jest bardzo prosty i tak naprawdę łatwo policzalny. Jest naturalnie, jest pysznie!