Inspirujemy treścią! Nowa odsłona magazynu The ARQ

Jest 2023 rok, a nasz magazyn nabiera właśnie rozpędu. Wierzymy w nieszablonowe podejście do publikacji oraz tworzenia contentu w internecie. Nasze artykuły oraz edytoriale charakteryzują się świeżą perspektywą, która pomija nudne i powtarzające się fakty, a podkreśla estetyzm i przemyślane wzornictwo. Opowiadamy o designie z perspektywy projektantów i artystów.

2023 Here We Go!

Nowy rok to całkowicie przeprojektowany layout naszego magazynu. Jeszcze z większym naciskiem na przejrzysty design, mobilność oraz dostępność wartościowego contentu bez reklam!

Od samego początku naszą misją była promocja inspirujących marek, przedsiębiorców, produktów oraz usług!

Chcemy wspierać przedsiębiorców, którzy są blisko! Nasz obszar to przede wszystkim zachód naszego kraju. Jak się okazuje… często Wild Wild West! Dzięki doświadczeniu w tworzeniu kampanii wizerunkowych oraz komunikacji wizualnej, jesteśmy całkiem nieźli w tworzeniu content marketingu.

Współpraca?

Tworzymy edytoriale, piszemy recenzje oraz treści sponsorowane dla firm, marek oraz osób, które chcą zaprezentować się skategoryzowanej publice w niespotykanie czytelny sposób. Jesteśmy specjalistami od brandingu, storytellingu oraz fotoreportażu. Zadbamy o to, aby Twoja marka, produkt lub usługa zachwyciła naszych czytelników. W odróżnieniu od codziennej prasy Twój artykuł nie przepadnie po zakończonej emisji. Oprócz kampanii w social mediach będzie już zawsze dostępny w odpowiedniej kategorii.

Przez wszechobecny śmietnik wizualny oraz reklamy typu 'pop up’, większość treści w sferze digital wygląda gorzej niż baner na bazarze. Chcemy przywrócić wartość autorskim treściom i obrazom!

Nasi odbiorcy to charakterystyczna społeczność, która docenia szeroko pojęty estetyzm. Czytelnicy The ARQ to ludzie, którzy doceniają dobry produkt lub wartościową usługę, ponieważ rozumieją czym jest dobry design i ciekawy content.

51% po naszej!

Założycielami magazynu są ludzie, którzy na co dzień kreują marki, doradzają w biznesie, przeprowadzają skuteczne kampanie reklamowe i tworzą wartościowy content dla firm. Koncept The ARQ odbiega dalece od nudnego zredagowania treści przygotowanych przez klienta. Zastanowimy się, co najlepiej zadziała na rzecz Twojej marki, usługi lub produktu. Wierzymy, że w tej wymianie usług, warto być po stronie, która daje więcej.

Jesteśmy fair!

Każdy artykuł sponsorowany zawiera zdjęcia, treści oraz strapline przygotowany przez redaktorów magazynu. Dodatkowo, wypromujemy go poprzez social media w skali całego kraju lub konkretnego miasta na czas trwania emisji. Po wygaśnięciu reklamy artykuł trafia do kategorii przypisanej mu na stronie magazynu. Bezterminowo, bez dodatkowych kosztów, w kolejności chronologicznej.

Jesteś zainteresowany?
kontakt@thearq.pl